POS Ürünlerimiz

Diğer Ürünlerimiz

Mail Order

Katalog, faks, telefon yoluyla satış yapan işyerlerimize Mail Order çözümünü sunuyoruz.

 • Mail Order yönteminde işlem yapabilmeniz için kart sahibinin provizyon için gerekli bilgilerini almanız yeterli. Bu sayede müşteriniz mağazaya gelmeden de satış yapabilirsiniz.
 • Mail Order size farklı iletişim kanalları üzerinden satış imkanı ve bu sayede Türkiye'de ve dünyada bir çok müşteriye ulaşma olanağı sunar.

Garanti Tahsilat Sistemi

Garanti Tahsilat Sistemi (GTS) Mail Order gibi kart bilgileriyle işlem yapmayı sağlayan ama düzenli ve yüksek adetlerde işlem yapan işyerlerimize yöneliktir. GTS ile tahsilatlarınızı kolayca takip edersiniz. Mail Order ile işlem yapabilmek için müşterinizden aldığınız kart bilgilerini POS üzerine girmeniz gerekir. Garanti Tahsilat Sistemi'ndeyse tahsilatlarınızı Internet üzerinden GTS sistemine bağlanarak yaparsınız.

GTS ile;

 • Müşteri ve ürün bilgilerini düzenli olarak tutarsınız
 • Tahsilatlarınızı kolayca takip edersiniz
 • Farklı döviz kurları üzerinden tahsilat yapabilirsiniz
 • Sisteme farklı yetkileri olan kullanıcılar ekleyebilirsiniz
 • Ürün bilgilerini kolayca güncelleyebilirsiniz

Döviz POS

Yurt dışı kart sahiplerine Dolar, Euro, Rus Rublesi, Sterlin ve Japon Yeni döviz kurları üzerinden satış yapabilmenizi sağlayan POS çözümümüzdür.

Neden Döviz POS?

Yabancı para birimlerinde satış yapan bir çok işyerimiz, satış tutarını POS'a Dolar, Euro, Sterlin veya Japon Yeni olarak giremediği için, tutarı TL'ye çeviriyor ve işlemi TL üzerinden yapıyor. Kur değişimlerinden oluşan farklar nedeniyle hem müşterinin hem de işyerinin ekstresine farklı tutarlar yansıyor. Bu da memnuniyetsizliğe yol açıyor.

Döviz POS yazılımı sayesinde POS, otomatik olarak yurt dışı kartı tanır ve farklı kur seçenekleri üzerinden satış yapmaya imkan tanır. POS'a yabancı para birimindeki satış tutarı girilir ve işyerinin cirosu döviz hesabına geçer. Müşteri ekstresine de yabancı döviz kurundaki tutar yansır. Böylece iki taraf da kur dalgalanmalarından etkilenmez. Üstelik Döviz POS hizmetimiz ücretsizdir

Döviz POS ile;

 • Yabancı para biriminde fiyatlandırdığınız ürün veya hizmetlerinizin satışını kolayca yaparsınız.
 • Yurt dışı müşterilerinizin memnuniyetini artırırsınız.
 • Döviz POS'unuza tanımlı yabancı para birimlerini kullanan müşteriler işyerinizi daha sık ziyaret eder.
 • Müşteri sayınızı ve cironuzu artırma fırsatı yakalarsınız.
 • Harcama itirazları azalır.
 • Kur dalgalanması durumunda kayıp riskinizi ortadan kaldırırsınız.

Döviz POS Nasıl Çalışır?

Yurt dışı kartı POS cihazına taktığınızda, ekrana hangi kur üzerinden işlem yapmak istediğinizi soran mesaj gelir. Ekrana gelen kur seçeneklerinden birini seçerek, işleme normal satış işlemlerinde olduğu gibi devam edersiniz. Döviz POS için ek POS cihazı kullanmanıza gerek yoktur, mevcutta kullandığınız Garanti POS'unuza tanımlama yapılır.

Başvuru Kanalları

Döviz POS kullanıyorsanız, yeni para birimi tanımlatmak için çalıştığınız Şubemize başvurabilirsiniz. İlgili döviz hesabınızın oluşturulmasıyla birlikte, POS'unuza tanımlama yapılacaktır.

Döviz POS çözümümüzden ilk defa yararlanacaksanız, çalıştığınız Şubemize başvurabilir veya Formlar bölümündeki Başvuru Formunu doldurarak talebinizi bize iletebilirsiniz.