Kart Ürünleri

 

Miles&Smiles

Yüksekten Uçanların Resmi Kredi Kartı

Miles&Smiles Business Sadece Garanti'den!

Türk Hava Yolları ve Garanti Bankası olarak 11 yıldır sürdürdüğü Miles&Smiles programına 1 Mayıs 2012 itibariyle Miles&Smiles Kredi Kartı Programı olarak devam etmeye başladı.

Benzersiz fırsatlarla dolu Miles&Smiles kredi kartı dünyasında Miles&Smiles Business da yepyeni özellikleri ile yerini aldı. Uçus milleri birleştirilerek, istenilen noktaya uçmanın ayrıcalığı ve kolaylığı yeni dönemde de devam ederken, kart sahiplerine iş dünyasında da yeni fırsatlar sunuyor.

Miles&Smiles Business ile harcamalardan THY Miles&Smiles Özel Yolcu Programı’nda sahip olunan statüye göre değişen oranlarda mil kazanılıyor. Üyelik statüsü Classic Plus ise %25, Elite veye Elite Plus ise %50 daha fazla mil kazanma fırsatı sunuyor.

Ayrıca THY satıs ofisleri, 4440849 ve www.thy.com’dan satın alınan biletler için 1 TL harcamaya 2 mil kazanma ve 3 taksitle ödeme fırsatı doğuyor.

Kazanılan millerle ödül bilet ve refakatçi bilet alınabiliyor ve uçus sınıfı Business Class'a yükseltilebiliyor. Üstelik miller uçuslar için değerlendirilmenin yanı sıra alışverişlerde de kullanılabiliyor. THY’nin sunduğu özel uçuş ve havaalanı hizmetlerinden yararlanmak ve alışverişlerden daha fazla mil kazanmak için biriken miller de statü miline çevrilerek statü korunabiliyor ya da üst statüye geçilebiliyor.

Çok yakında Miles&Smiles Business Hediye Mil ve Avans Mil ile yeterli mil olmasa da ödül biletin hemen alınarak, beklemeden uçma fırsatı da sunacak.

Miles&Smiles Business sahipleri yurt içi ve yurt dısında birçok taksit kampanyalarından faydalanabildigi gibi; yüksek tutarlı bir hacamanının "taksitlere bölünmesi", "bir sonraki ekstreye atlatılması" veya "ekstrenin tamamının atlatılması" özellikleri ile nakit akışı yönetmek için yeni ayrıcalıklara sahip oluyor.

Ayrıca iş seyahatlerini planlarken ve seyahat süresince de kart sahibi için kolaylık ve güvence sağlıyor. Kart sahipleri seyahatle ilgili A’dan Z’ye her türlü hizmet için Seyahat ve Concierge Hattı’ndan destek alırken; kapsamlı seyahat sigortaları ile güvenli seyahat ediyor. Ayrıca Atatürk Havalimanı’nda indirimli vale parking, havalimanı shuttle hizmetlerinden de yararlanabiliyor.

Miles&Smiles Business’ı yakından tanımak için;

 

www.milesandsmiles.net veya www.garantiticarikartlar.com'u ziyaret edebilir; başvurunuz için Şubeniz ile görüşebilirsiniz.