Kart Ürünleri

Money Card

Money, paradan sonra en büyük icat...

Hem Bonus hem Money kazandıran, market alışverişlerinizi rahatlatan ve tüm Bonus üye işyerlerinde Bonus ayrıcalıklarını yaşatan yepyeni bir kredi kartı.

Migros, Tansaş, Şok, 5M Migros ve Macrocenter mağazalarında diğer kredi kartlarından 4 kat fazla kazandıran, size özel fırsatlar sunan, bol bol Money kazanmanızı sağlayan, ürüne özel anında indirim veren Türkiye’nin ilk kredi kartı.

Money nasıl 4 kat daha fazla kazandırıyor?

  • Money Card ile Migros, Tansaş, Şok, 5M Migros ve Macrocenter mağazalarında alışveriş yaptıkça Money kazanırsınız.
  • Migros, Tansaş, Şok, 5M Migros ve Macrocenter mağazalarından Money Card ile aldığınız ürünlerde anında indirimlerden faydalanırsınız.
  • Üstelik Money Card aynı zamanda bir Bonus kredi kartıdır. Bonus üye işyerlerinde Bonus’un tüm kampanyalarından, taksitli alışveriş ve ekstra bonus imkanlarından faydalanabilirsiniz, bütün Bonus ayrıcalıklarına Money Card ile de sahip olabilirsiniz.
  • Money Card ile sürpriz bedava alışveriş kazanabilirsiniz. Migros, Tansaş, Şok, 5M Migros ve Macrocenter mağazalarından yapacağınız alışverişlerinizde günün şanslı kişilerinden biri sizseniz Money Card alışverişinizi size hediye eder, siz de bedava alışverişin keyfini yaşarsınız.

Ayrıntılı bilgi için